Kim jesteśmy?

Szczęść Boże!

Bardzo cieszymy się, że chciałeś kliknąć w tę zakładkę. Oznacza to, że nie tylko szukasz treści dotyczących duchowości eucharystycznej, lecz chciałbyś nas poznać. To miłe i co najważniejsze – chrześcijańskie! Jesteśmy w końcu powołani do tego, by siebie kochać, a nie tylko korzystać, ze swoich umiejętności i pracy.

Na początku, by ująć sprawę całościowo, chcielibyśmy zacząć od tego, że jesteśmy typowymi, „Bożymi szaleńcami”. Nie boimy się używać tego stwierdzenia, ponieważ to… prawda, a ona przecież ma moc nas wyzwolić! Kochamy wszystko i wszystkich, którzy kojarzą się nam z Panem Bogiem i Jego cudownymi dziełami – człowiekiem i światem. Dlatego, by nie ograniczało się to tylko do słów, staramy się ewangelizować. Tę misję wykonujemy m.in. poprzez portal, na którym się znajdujesz. 

Inne, prowadzone przez nas internetowe inicjatywy, także się do powyższych założeń odnoszą. Redagujemy portal ewangelizacyjny www.ewangelizuj.pl , który jest „jednymi wielkimi rekolekcjami ”. Każdy opublikowany post, każdy napisany komentarz to swoiste rekolekcje. Tak to przeżywamy. Poprzez tę działalność chcemy przypominać światu, kto jest w nim najważniejszy.

Prawdę mówiąc, staramy się realizować to, czego uczą rekolekcje ignacjańskie – by, wiara przenikała do codziennego życia. Dużo z naszych przemyśleń wynika z naszej miłości do Słowa Bożego. Z uśmiechem mówimy, że staramy się, by lectio divina był naszym sposobem patrzenia na świat. Wiemy, że nie uczynimy tego jednak bez zatrzymania codziennego pędu i poświęcania się modlitwie.  

Podsumowując, wychodząc od słowa „o nas” , zapraszamy do tego, byś i Ty powiedział nam coś o sobie. Jeśli chcesz to uczynić, możesz to zrobić poprzez nasze portale:

oś naszych działań – portal religijny www.ewangelizuj.pl

katalog inicjatyw katolickich www.znajdzrekolekcje.pl -

portal dotyczący sakramentu Pokuty i Pojednania www.DobraSpowiedz.pl

witryna www.gregorianka.pl - umożliwiająca zamówienie intencji mszalnej on-line (właśnie na niej jesteś :)

 

ponadto współpracujemy z najlepszym w Polsce sklepem z dewocjonaliami i książkami katolickimi www.e-religijne.pl Tworzy go solidna ekipa. Dzięki ich zaangażowaniu sprzedaż "pobożnych rzeczy"  jest nie tylko biznesem, ale przede wszystkim ewangelizacją. Dziękujemy Wam za to, co robicie dla polskich internautów! 

Ponadto współpracujemy z:

czyste serca3.png (26 KB)

aposban.gif (16 KB)

wrodzinie.pl.jpg (30 KB)

szlakamiPL2.jpg (37 KB)

 

 

Pozdrawiamy Ciebie i Twoich najbliższych

nie zapominamy o Was w naszych modlitwach!

ekipa ewangelizuj.pl

 tagi: gregorianka, gregorianka msza, gregorianki, msza święta, liturgia, liturgie, msze za zmarłych, eucharystia, Najświętsza Ofiara, Pismo święte, Biblia, msza święta gregoriańska, msze święte gregoriańskie, zamów mszę przez internet, intencje mszalne

 

Zbliża się czas kupna szkolnych katechizmów. A może by wybrać takie? 

Żyjemy w miłości Boga

Przyjmujemy Pana Jezusa

Przyjmujemy Pana Jezusa - podręcznik i ćwiczenia

Kochamy Pana Jezusa